30  листопада депутати районної ради на позачерговій 25 сесії  заслухали звіт районної державної адміністрації по здійсненню делегованих районною радою повноважень, який не був підтриманий районними обранцями.

Після чого, з мінімальною кількістю голосів внесли зміни до районного бюджету, розподіливши субвенцію з державного бюджету.  Відтак на охорону здоров’я  направлено, для централізованих заходів з лікування хворих на цукровий та не цукровий діабет кошти в сумі 200 тис. 500 грн. та на  виплату заробітної плати лікарні та первинної медичної допомоги населенню спрямовано 2,5 млн.грн. 500 тис. грн. перенаправлено на придбання службового автотранспорту для медичних працівників загальної практики сімейної медицини в Боржавській сільській раді та 400 тис. грн. на медичне обладнання. На здійснення заходів соціально-економічного розвитку передано 1,2 млн.грн.на капітальний ремонт вулиці Миру в с.Веряця та 1 млн.грн. на капітальний ремонт вулиці Шевченка в с. Підвиноградів.

Також депутатами було прийняте рішення про направлення звернення до Кабінету Міністрів України, Верховної ради України по законопроекту № 4787 щодо оподаткування транспортних засобів старше 5 років”,  а також звернення  до Управління Національної поліції в Закарпатській області, Прокуратури Закарпатської області та  Державної екологічної інспекції в Закарпатській області щодо наслідків масштабної пожежі яка сталася 20 листопада 2018 року у центрі міста Виноградів по вул. Партизанській.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email