У К Р А Ї Н А

ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

        РІШЕННЯ

                  

Про надання дозволу управлінню освіти,

молоді та спорту Виноградівської РДА

на списання основного засобу

Відповідно до ст.43 Закону  України «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», п.11 «Положенням про порядок списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Виноградівського району», затвердженим рішенням районної ради від 18.12.2012р. №267, розглянувши клопотання управління освіти, молоді та спорту Виноградівської районної державної адміністрації від 05.09.2018р. №01-08/765, поданий  заявником акт обстеження будинку (споруди) від 29.05.2018р., районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Дозволити  управлінню освіти, молоді та спорту Виноградівської районної державної адміністрації списати будівлю стрілецького тиру  Королівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 за адресою: селище Королево  вул.Тисова,4, загальною площею 87,86 м.кв., залишковою балансовою вартістю 18,4 тис.грн., що є  фізично зношеною, аварійною та не підлягає відновленню.

2.Управлінню освіти, молоді та спорту Виноградівської районної державної адміністрації при списанні основного засобу керуватись «Положенням про порядок списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Виноградівського району», затвердженим рішенням районної ради від 18.12.2012р. №267.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва (Албок Е.Е.).

 

Голова районної ради                                                                              В.В.Любка

м.Виноградів, _________ 2018 р.

№ ______

Print Friendly, PDF & Email