17 грудня голова Виноградівської районної ради Віталій Любка провів координаційну раду з головами сільських та селищних рад району.

На засіданні були розглянуті питання щодо фінансово-господарського стану в районі, ситуацію з вивезенням побутових відходів з населених пунктів, питання вступу районної ради в права засновника чотирьох закладів дошкільної освіти тощо.

Начальник фінуправління РДА Валерія Варга інформувала про фінансовий стан району та дефіцит по заробітній платі. Станом на грудень у районі є дефіцит по виплаті заробітної плати у розмірі близько 8 млн грн, з яких 4 млн 600 тис грн ­– це дефіцит по сільських бюджетах. Також, як зазначила фінансист, у районному бюджету немає зверхпланових доходів, тому на позачерговій сесій передбачений тільки перерозподіл коштів.

Начальник управління Державної казначейської служби у Виноградівському районі Світлана Лакатош повідомила, що бюджетний рік закінчується 28 грудня, тому всі заплановані платежі необхідно провести завчасно, аби не виникли проблеми з фінансуванням. Присутні обговорили також питання щодо відшкодування коштів з районного  бюджету сільським радам на вивезення твердих побутових відходів в районі.

 Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email