18 грудня відбулося засідання комісії з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва районної ради, яке провів голова комісії Еден Албок.

Участь у її роботі взяли голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, його заступник Адальберт Сверенко, в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, керівники структурних підрозділів районної ради, райдержадміністрації, головні лікарі районної лікарні та ЦПМСД.

Комісія розглянула пропоновані зміни до районного бюджету на цей рік та проект районного бюджету на 2019 рік. Щодо питань інформувала начальник фінуправління РДА Валерія Варга. Вона зазначила, що зміни до бюджету стосуються погашення дефіциту по заробітній платі в районі, також запропоновано передбачити 200 000 грн на програму соціального захисту населення, 25 000 грн на співфінансування будівництва Боржавської амбулаторії, 65 000 грн на зимове утримання доріг тощо. Стосовно запланованих показників економічного і соціального розвитку на 2019 рік фінансист розповіла, очікується на 10,5% більше власних доходів від уточненого плану цього року. Окрім того, є дефіцит по виплаті зарплатні працівникам дошкільних закладів і стоматологів району, які перейшли з структури ЦПМСД у районну лікарню.

Районні обранці погодили Програму будівництва, реконструкції, ремонту та утримання місцевих автомобільних доріг загального користування у Виноградівському районі  на 2018-2020 роки. Заслухали звіт керівника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Терезії Тодавчич про використання залишків освітньої субвенції у розмірі близько 9,6 млн грн, які районна рада спрямувала на потреби закладів освіти району. Так, на сьогодні оголошені тендери на закупівлю шкільного інвентарю відповідно до клопотань директорів шкіл, проводиться робота щодо реконструкції об’єктів тощо. Звіт комісія взяла до відома та внесла пропозицію у разі невикористання коштів, спрямувати їх з нового року на вже передбачені цілі.

Усі питання, винесені на бюджетну комісію, були позитивно схвалені депутатами.

Нагадаємо, позачергове сесійне засідання Виноградівської районної ради відбудеться вже завтра, 19 грудня.

Виноградівська районна рада

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email