19 грудня відбулося позачергове сесійне засідання Виноградівської районної ради. Депутати погодили перерозподіл коштів районного бюджету на цей рік. Відтак рішенням сесії був зменшений дефіцит у галузі освіти на 2,5 млн грн.

Додатково голова районної ради Віталій Любка запропонував розподілити ще 550 тис грн., зекономлених на оплаті енергоносіїв, та спрямувати кошти на заробітну плату працівникам дитячих садочків в населених пунктах. Адже у деяких садках є заборгованість по виплаті зарплатні з вересня місяця. Була підтримана й пропозиція голови медичної комісії Милюкова О.В. про направлення 14 тис.грн. на зарплату працівників відділу охорони здоров’я. На програму соціального захисту населення були спрямовані 200 тис.грн., на співфінансування будівництва Боржавської амбулаторії 25 тис.грн., на зимове утримання доріг 65 тис.грн. тощо. Проект районного бюджету на 2019 рік був також в порядку денному, однак для позитивного рішення не вистачило голосів.

Депутати прийняли рішення про вступ районної ради в права засновника дитсадків Новосільської, Теківської, Пушкінівської та Буківської сільських рад. Затвердили ряд районних програм, зокрема, Програму будівництва, реконструкції, ремонту та утримання місцевих автомобільних доріг, яка дозволить утримувати місцеві дороги взимку, погодили орієнтовний план роботи районної ради на 2019 рік. Також районні обранці розглянули клопотання ФОП Балега М.І. на проведення ремонту орендованих приміщень в районній лікарні та відмовили їй у наданні відповідного дозволу.

Окрім того, депутатський корпус вирішив направити звернення до Президента України та Верховної Ради щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів № 2611-VIII та змін до Митного Кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України.

Виноградівська районна рада

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email