Відповідне рішення депутатський корпус Виноградівської районної ради прийняв на позачерговому сесійному засіданні 27 грудня. Також були прийняті субвенції, які надійшли для району щодо його соціально-економічного розвитку.

Проект районного бюджету на 2019 рік, поданий на порядок денний сесії, був розроблений Президією районної ради. Відтак в результаті консультацій з очільниками фракцій, головами постійних комісій у перерві сесійного засідання вдалося досягти згоди. Тож головний фінансовий документ на 2019 рік був підтриманий усіма фракціями районної ради. Зокрема в основному кошторисі району на наступний рік закладено 112 млн31900 грн на охорону здоров’я, 30 млн 480 970 грн – на галузь культури, 417 млн 874 700 – на освіту.

Також районні обранці підтримали перерозподіл коштів районного бюджету на цей рік. Тож були прийняті субвенції з державного бюджету, які надійшли для району. Так, 4 млн 100 тис грн були спрямовані на капітальний ремонт доріг:

− 330 тис грн на капітальний ремонт під’їзної дороги до дитячого садка з вул.І.Франка на вул.Підгірна у с.Боржавське;

− 400 тис.грн. на капітальний ремонт ділянки по вул Борканюка в с.Букове;

  • 770 тис.грн на капітальний ремонт вулиці Першотравнева (від вул. Українська до вул. Борканюка) в с.Олешник;

600 тис грн на капітальний ремонт вулиці Волошина в с.Онок;

500 тис грн на капітальний ремонт ділянки дороги в с.Гудя  по вулиці Гевденя;

500 тис.грн на капітальний ремонт фасадів, заміна вікон та дверей Широківського ДНЗ (корпус 2) с.Широке;

1 млн грн на капітальний ремонт вул.Шевченка, в смт.Королево;

Окрім того, 650 тис.грн. спрямовано на придбання біохімічного та гематологічного аналізаторів, штучної вентиляції легень для районної лікарні, 850 тис.грн. – на придбання медикаментів.

Депутати затвердили Програму розвитку сімейної медицини у Виноградівському районі на 2019-2021. Вирішили направити звернення до Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕКП) щодо скасування «нічного тарифу» для юридичних споживачів, в яких встановлені зонні лічильники. Адже з 1 січня 2019 року для них відпуск електроенергії здійснюватиметься за роздрібними тарифами без застосування тарифних коефіцієнтів.

Голова районної ради Віталій Любка подякував депутатам за плідну роботу та прийняття важливих рішень для нормальної життєдіяльності району. Керівник ради також привітав присутніх з новорічно-різдвяними святами та побажав всім миру й злагоди в Новому році.

Виноградівська районна рада

 

 

Print Friendly, PDF & Email