9 січня голова Виноградівської районної ради Віталій Любка за участі заступника Адальберта Сверенка провів нараду щодо катастрофічної ситуації в районі, яка склалася з вивезенням твердих побутових відходів з населених пунктів.

Очільник району наголосив, що від місцевих жителів надходять численні скарги на ТОВ «АВЕ Виноградово», робота якого за останні місяці суттєво погіршилася. Так, у грудні з багатьох сіл району систематично не вивозилися побутові відходи. А, до прикладу, у селах В.Паладь, Сасово сміття не вивозили вже три тижні поспіль. Тож зрозуміло, що у такому випадку люди змушені вирішувати питання з його утилізацією самотужки. Окрім того, у зв’язку з такими перебоями в роботі, належним чином не повідомлені мешканці. Районні обранці неодноразово наголошували на сесіях, засіданнях постійних комісій, на необхідності інформування жителів району у разі зміни графіку з вивезення сміття. Однак ця робота досі не проводиться.

Як зазначив Віталій Любка, потрібно в найкоротші терміни вжити заходів щодо покращення надання послуг з вивезення побутових відходів.

Директор ТОВ «АВЕ Виноградово» Адальберт Жидик пояснив, що причини такої непродуктивної роботи у застарілому автопарку і, як наслідок, частих поломок машин. Тому, запевнив він, до кінця місяця фірма придбає новий сміттєвоз. У грудні ж загострилася ситуація через нестачу кадрів. З огляду на це, зазначив він, до кінця цього тижня з населених пунктів району сміття не вивозитиметься взагалі, з понеділка ж – ситуація має налагодитися. Також, з його слів, зважаючи на такі збої в роботі, користувачам послуг проводиться перерахунок по факту вивозу сміття.

Керівник ради відзначив, що внутрішньогосподарські питання не повинні негативно випливати на споживачів послуг. Тож у підсумку наради були дані відповідні доручення щодо подальшої роботи товариства.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email