У К Р А Ї Н А
ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
_________ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

Про хід виконання Програми сприяння у забезпеченні призову на військову службу у Виноградівському районі на 2018-2019 роки

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 5 Порядку звітування по виконанню районних цільових програм, затвердженого рішенням сьомої сесії районної ради сьомого скликання від 28.10.2016р. № 190, та заслухавши інформацію завідувача сектору мобілізаційної та оборонної роботи апарату  райдержадміністрації Крьоки І.В., районна рада

В И Р І Ш И Л А :

 Взяти до відома інформацію сектору мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації про хід виконання Програми сприяння у забезпеченні призову на військову службу у Виноградівському районі на 2018-2019 роки (додається).

 

Голова районної ради                                                                         В.В. Любка

 м.Виноградів, ________ 2019 року

 

З В І Т
про хід виконання Програми сприяння у забезпеченні призову на військову службу у Виноградівському районі  на 2018-2019 роки

Програму  сприяння у забезпеченні призову на військову службу у Виноградівському районі на 2018-2019 роки розроблено  відповідно  до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про місцеве самоврядування”, „Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, „Про оборону України”, (затверджено рішенням Виноградівської районної ради від 24.11.2017 року, №435).

На реалізацію заходів Програми протягом 2018 року передбачені кошти в сумі 310 тис. гривень:

  • придбання оргтехніки – 35 тис. гривень;
  • придбання канцелярського приладдя – 5 тис. гривень;
  • придбання меблів – 20 тис. гривень;
  • перевезення призовників на обласний збірний пункт (м. Ужгород) під час призову та військовозобов’язаних до пункту прийому військових частин при частковій(загальній) мобілізації – 250 тис. гривень.

Із зазначеної суми (310 тис. гривень) у 2018 році Виноградівською районною радою виділено Виноградівському районному військовому комісаріату 45 тис. гривень, з яких:

  • 25 тис. гривень використано для перевезення призовників на обласний збірний пункт (м. Ужгород);
  • 15 тис. гривень для закупівлі оргтехніки;
  • 5 тис. гривень для закупівлі канцелярських товарів.

Вищенаведені суми використаних коштів, виділених на реалізацію заходів передбачених Програмою, надані згідно листа виноградівського військового комісара від 27.12.2018 року за № 3019.

 

Завідувач сектору мобілізаційної та оборонної
роботи апарату адміністрації                                                                    І. КРЬОКА

 

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email