Нагальні для району питання депутати Виноградівської районної ради вирішували на позачерговому сесійному засіданні 23 січня.

На порядку денному депутати розглянули зміни до районного бюджету, які стосувалися зимового утримання доріг, зменшення дефіциту по заборгованості з виплати заробітної плати та відшкодування сільським радам за транспортування побутових відходів тощо.

Відтак була погашена заборгованість за 2018 рік на виплату заробітної плати працівникам органів місцевого самоврядування району в сумі близько 2 млн. 323 тис.грн. На вивезення твердих побутових відходів спрямували 383 тис. 418 грн. Директор ТОВ «АВЕ Виноградово» Адальберт Жидик інформував, що наразі ведуться перемовини щодо утилізації побутових відходів на Мукачівському полігоні. Попередній договір діяв до кінця минулого року. Так, з його слів, вивіз сміття з нашого району може розпочатися з 5 лютого.

Депутати також підтримали пропозиції, які озвучили голови постійних комісій: Олександра Милюкова про придбання інвентарю та меблів для приймального відділення районної лікарні, на що виділили 200 тис грн. Юрія Лихтея щодо ремонту даху адмінбудинку Великоком’ятівської сільської ради, який цими днями обвалився, − 100 тис.грн. Едена Албока про закупівлю суміші для підсипки найбільш небезпечних ділянок на автошляхах району – 60 тис.грн.

На розчистку від снігу місцевих автомобільних доріг в зимовий період спрямували 200 тис грн, з яких 170 тис 200 грн надійдуть на сільські ради, що будуть відповідальними за їхнє обслуговування.

Про утримання доріг присутніх інформував заступник начальника філії «Іршавський райавтодор» Петро Савко. Так районні обранці висловили невдоволення роботою райавтодору щодо розчистки обласних та державних доріг в районі, які є у їхньому віданні. Зокрема, депутати наголосили, що на сьогодні непроїзна дорога Виноградів-Теково-Неветленфолу і постає питання безпеки місцевих жителів, які доїжджають з сіл Затисянщини до районного центру.

На бюджетній комісії, яка відбулася за годину до початку сесії, говорили про критичний стан цієї дороги. На жаль, відповідальні особи не виконують своїх зобов’язань щодо проведення робіт з утримання доріг в зимовий період. Тому наразі вдалося домовитися про проведення невідкладних робіт з грейдерування і підсипки біля геріатричного центру і Текова, де на сьогодні найбільш критичні ділянки, − зазначив голова районної ради Віталій Любка.

Тож Петро Савко гарантував, що ці роботи будуть проведені. Також зазначив, що вже сьогодні, під час сесійного засідання, працює грейдер біля геріатричного центру.

Стосовно доріг, звичайно, найбільше питань виникало до власників доріг: райдержадміністрації, облдержадміністрації, однак сесія відбулася за відсутності в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук та профільного заступника з питань доріг Віктора Жупанина.

Окрім того, депутати внесли зміни до списку присяжних Виноградівського районного суду, а також за пропозицією очільника фракції партії «БПП «Солідарність» Святослава Петраша вирішили звернутися до Закарпатської ОДА та Служби автомобільних доріг щодо незадовільного стану утримання автомобільних доріг району в зимовий період.

Виноградівська районна рада

 

 

Print Friendly, PDF & Email