У К Р А Ї Н А
ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
_________ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

Про хід виконання Програми «Власний дім» на 2016-2020 роки               П Р О Е К Т

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.5 Порядку звітування по виконанню районних цільових програм, затвердженого рішенням сьомої сесії районної ради сьомого скликання від 28.10.2016р. № 190, та заслухавши інформацію начальника відділу  інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Мельник І.Д., районна рада

В И Р І Ш И Л А :

 Взяти до відома інформацію відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації про хід виконання Програми «Власний дім» на 2016-2020 роки (додається).

Голова районної ради                                                                          В.В. Любка  

 м.Виноградів, _______   2019 року
№ ___

Звіт
про виконання районної цільової
Програми „Власний дім“ за 2018 рік

 Районна цільова програма „Власний дім” на 2016 – 2020 роки, затверджена рішенням сесії Виноградівської районної ради 15 січня 2016 року № 70, зі змінами від 10 березня 2017 року № 247.

Мета програми – реалізація державної політики у галузі будівництва житла на селі, збільшення обсягів індивідуального житлового будівництва та поліпшення житлово-побутових умов проживання у житлових будинках, квартирах  через облаштування їх інженерними мережами,  а також створення системи стимулювання індивідуального житлового будівництва у сільській місцевості шляхом надання селянам пільгових кредитів та залучення для її реалізації різних джерел фінансування.

Програма у районі ефективно діє з 2002 року, користується серед сільських мешканців району великою популярністю. До фінансування  Програми  залучаються  сільські, селищні та міська ради  в районі.

Кредитування Програми здійснюється через обласний Фонд інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості шляхом надання пільгових довгострокових кредитів по напрямках фінансування, зокрема на будівництво, добудову, реконструкцію, капітальний ремонт та придбання житлових будинків та квартир, а також на влаштування інженерних мереж, впровадження енергозберігаючих та енергоефективних технологій, тощо.

У відповідності з договором про співпрацю між Виноградівською райдержадміністрацією, районною радою та обласним Фондом інвестування по впровадженню Виноградівської районної цільової програми „Власний дім” районною комісією з питань підтримки індивідуального житлового будівництва на селі  у 2018 році оформлено 42 клопотання на виділення кредитів мешканцям сільських населених пунктів, з них 2 – для купівлі житла; 1 – для будівництва житлового будинку; 3 – ремонту житлового будинку; 6 – на облаштування житлових будинків інженерними мережами, 30 – на впровадження енергоефективних технологій (в  тому числі утеплення фасадів будинків і квартир, заміна зовнішніх дверей, вікон, заміна газового котла твердопаливним, та ін.).

Передбачений Програмою обсяг фінансування на 2018 рік  з районного бюджету складав 2060,0 тис. грн., у тому числі по загальному фонду – 1310,0 тис. грн., по спеціальному фонду – 750,0 тис. грн.

Протягом 2018 року з районного бюджету і бюджетів сільських рад профінансовано 2526,65  тис.грн., у тому числі по загальному фонду – 1600,0 тис. грн. (в т.ч. кошти районного бюджету – 470,0 тис.грн.; Виноградівської міської ради – 450,0 тис.грн., Вилокської селищної ради – 420,0 тис.грн., Королівської селищної ради – 50,0 тис.грн.; Веряцької сільської ради – 50,0 тис.грн.; Оноцької сільської ради – 40,0 тис.грн., Олешницької сільської ради – 50,0 тис.грн., Чорнотисівської сільської ради – 20,0 тис.грн.; Широцької сільської ради – 50,0 тис.грн.).

По спеціальному фонду – 926,65 тис.грн. (в т.ч. кошти районного бюджету – 660,0 тис.грн.; Виноградівської міської ради – 157,39 тис.грн., Королівської селищної ради – 51,26 тис.грн.; Олешницької сільської ради – 35,0 тис.грн., Оноцької  сільської ради – 23,0 тис.грн.)

За 2018 рік обласним Фондом інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості виділено кредитних коштів мешканцям району на загальну суму 2710,0 тис.грн., у тому числі 800,0 тис.грн. – на добудову та придбання житлових будинків, 1910,0 тис.грн. – на  облаштування житлових будинків інженерними мережами, впровадження енергоефективних та енергозберігаючих  технологій.

Начальника відділу інфраструктури,
житлово-комунального господарства
та будівництва                                                                                      І.Мельник

 

 

Print Friendly, PDF & Email