6 лютого 2019 року голова Виноградівської районної ради Віталій Любка відвідав амбулаторію загальної практики сімейної медицини в селі Пушкіново.На сьогодні в медзакладі відсутнє теплопостачання, що, зрозуміло, неприйнятно для прийому пацієнтів та роботи самих працівників.
Тож у рамках робочої поїздки керівник районної ради спільно з головним лікарем КНП «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Агатою Гал, районним депутатом Петром Бобиничем обговорили питання забезпечення закладу теплом. Зокрема заклад в оперативному управлінні ЦПМСД перебуває з вересня 2018 року. Окрім того, присутні відзначили незадовільний стан приміщень медичного закладу, також в амбулаторії відсутнє водопостачання. 

Відтак голова районної ради дав доручення щодо визначення в найкоротший термін вартості нової проектно-кошторисної документації для газопостачання амбулаторії та необхідного фінансування ремонтних робіт в приміщеннях медустанови з метою забезпечення належних санітарно-гігієнічних норм.
Про забезпечення медикаментами та станом підписання декларацій з пацієнтами розповіла завідувачка амбулаторії Марина Липей. Наразі понад 900 місцевих мешканців вже визначилися з сімейним лікарем.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email