У К Р А Ї Н А
ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
_________ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

Про хід виконання Програми протиепідемічних заходів та боротьби з інфекційними хворобами в Виноградівському районі на 2017-2021 роки               П Р О Е К Т

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.5 Порядку звітування по виконанню районних цільових програм затвердженого рішенням сьомої сесії районної ради сьомого скликання  від 28.10.2016р. № 190, та заслухавши інформацію начальника відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації Королевич Л.С.,  районна рада

В И Р І Ш И Л А :

Взяти до відома інформацію відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації про хід виконання Програми протиепідемічних заходів та боротьби з інфекційними хворобами в Виноградівському районі на 2017-2021 роки (додається).

Голова районної ради                                                                          В.В. Любка   

м.Виноградів, _______   2019 року
№ ___

Про хід виконання Програми протиепідемічних заходів та боротьби з інфекційними хворобами в Виноградівському районі на 2017-2021 роки
за 2018 рік

Програма затверджена рішенням сесії Виноградівської районної ради  від 12 липня 2018 р. №592 «Про Програму протиепідемічних заходів та боротьби з інфекційними хворобами в Виноградівському районі на 2017-2021 роки» у новій редакції. При відділі охорони здоров’я районної державної адміністрації створено координаційну раду із виконання даної Програми. Щорічно затверджується План і Графік роботи ради. Засідання проводяться щоквартально, відповідно до плану роботи. В 2018 році було проведено 4 засідання.

Метою Програми є забезпечення епідемічного благополуччя населення району шляхом зниження рівня поширення інфекцій, боротьба з якими проводиться засобами імунопрофілактики, зниження рівня смертності та інвалідності, внаслідок інфекційних хвороб, удосконалення лабораторної бази для діагностики інфекційних хвороб, впровадження сучасних стандартів  медикаментозного лікування, удосконалення інформаційної системи обізнаності населення, поширення інформаційно-просвітницьких матеріалів із зазначеної проблеми.

Завдяки виконанням заходів Програми покращилося надання стаціонарної медичної допомоги  населення району та покращилося  епідемічне благополуччя населення району шляхом зниження рівня поширення інфекцій.

З метою посилення санітарно-просвітньої роботи  в 2018 році, надруковано 1 стаття в районній газеті «Новини Виноградівщини» .

За 2018р. на виконання заходів Програми рішенням сесії Виноградівської районної ради було виділено – 100,0 тис. грн.  при планові потребі 672,0 тис. грн., кошти були розділені між районною лікарнею та ЦПМСД по 50 тис. грн. Виноградівською районною лікарнею закуплено на 50 тис. грн. медикаменти, дезінфікуючі засоби, тест-системи, шприци  та антирабічну вакцину. КНП «Виноградівський ЦПМСД»  було придбано медична вата, бинт, пластирі, марля – 14 726,86 грн., шприци, системи – 32 270,72 грн., маска медична – 2996,0 тис. грн.. всього на 49 993,58 грн.

 Начальник відділу
охорони  здоров’я райдержадміністрації                               Л.С. Королевич

Print Friendly, PDF & Email