У К Р А Ї Н А
ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
_________ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

Про хід виконання Програми цукровий та нецукровий діабет на 2016-2021 роки у Виноградівському районі 

              П Р О Е К Т

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.5 Порядку звітування по виконанню районних цільових програм затвердженого рішенням сьомої сесії районної ради сьомого скликання  від 28.10.2016р. № 190, та заслухавши інформацію начальника відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації Королевич Л.С.,  районна рада

В И Р І Ш И Л А :

Взяти до відома інформацію відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації про хід виконання Програми цукровий та нецукровий діабет на 2016-2021 роки у Виноградівському районі (додається).

Голова районної ради                                                                          В.В. Любка  

 м.Виноградів, _______   2019 року
№ ___

Про хід виконання Програми цукровий та нецукровий діабет на 2016-2020 року у Виноградівському районі за 2018 рік

Згідно  рішення сесії Виноградівської районної ради від 2 лютого 2018 №511 «Про Програму цукровий та нецукровий діабет на 2016-2020» затверджена в новій редакції дана Програма.

При відділі охорони здоров’я райдержадміністрації створено   Координаційну раду по виконанню даної Програми. Щорічно затверджується План і графік роботи ради. Засідання проводяться щоквартально відповідно до плану роботи. В 2018 році було проведено 4 засідання.

Основна завдання Програми –це раннє виявлення хворих на цукровий діабет та нецукровий діабет, зменшення кількості ускладнення внаслідок цієї хвороби, збільшення тривалості та яксоті життя хворих.

Враховуючи динаміку росту даного захворювання та ускладнень цієї хвороби, які призводять до інвалідності та смерті, ефективне проведення профілактичних і лікувальних заходів Програми дає можливість  поліпшити раннє виявлення хворих на цукровий діабет, забезпечити їх життєво необхідними цукрознижувальними препаратами та інсуліном, знизити рівень ускладнень цукрового діабету, зменшити інвалідність і продовжити життя хворим на цукровий діабет та сприятиме збільшенню загальної тривалості життя і працездатності населення району.

За 2018 рік на виконання заходів Програми рішенням сесії Виноградівської районної ради було виділено – 200,0тис. грн.. при плановій потребі 6 773,5 тис. грн., використано 200,0 тис. грн., проводилося відшкодування лікарських засобів  тест  смушжків для визначення рівня цукру у крові (для дітей) по пільговим рецаптам, в аптечному пункті «ХустФарм», за адресою м. Виноградів, вул. Івана Франка, 156.

Начальник відділу
охорони  здоров’я райдержадміністрації                               Л.С. Королевич

Print Friendly, PDF & Email