У К Р А Ї Н А
ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
_________ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

Про хід  виконання Програми забезпечення дітей-інвалідів району
життєвонеобхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення на 2018-2022 роки
              П Р О Е К Т

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.5 Порядку звітування по виконанню районних цільових програм затвердженого рішенням сьомої сесії районної ради сьомого скликання  від 28.10.2016р. № 190, та заслухавши інформацію начальника відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації Королевич Л.С.,  районна рада

В И Р І Ш И Л А :

Взяти до відома інформацію відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації про хід виконання забезпечення дітей-інвалідів району життєвонеобхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення на 2018-2022 роки (додається).

Голова районної ради                                                                          В.В. Любка  

 м.Виноградів, _______   2019 року
№ ___

Про хід  виконання Програми забезпечення дітей-інвалідів району
життєвонеобхідними медичними препаратами
та виробами медичного призначення
на 2018-2022 роки за 2018 р.

Рішенням сесії Виноградівської районної ради від 12 липня 2018 р. №596  «Про Програму забезпечення дітей-інвалідів  району життєво необхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення на 2018-2022 роки» в новій редакції. Створено Координаційна рада при відділу охорони здоров’я райдержадміністрації з метою постійного контролю виконання зазначених заходів Програми. Протягом 2018р. проведено 4 засідання Координаційної ради, що є на рівні 2016 року.

Виконання заходів Програми дає змогу:

– забезпечити потребу в медикаментах для життєвозамісної терапії і лікувальному харчуванні в умовах стаціонару та в амбулаторних умовах вищезгаданих груп хворих дітей.

  • покращення якості життя хворих дітей і підлітків, досягнення їх гармонійного фізичного розвитку, збереження інтелекту дітей та зниження інвалідизації
  • забезпечення належного лікування хворих досягає суттєвого здовження тривалості та покращення якості життя;
  • зниження рівня смертності дітей і підлітків.

За 2018р. на виконання заходів Програми рішенням сесії Виноградівської районної ради було виділено – 400,0 тис. грн. при плановій потребі 5050,0 тис. грн., використано 400,0 тис. грн., з яких на суму 120,8 тис. грн. проводилося відшкодування  придбання дитяче харчування та проводилося відшкодування медикаментів на пільгові рецепти через аптеку «ХустФарм», за адресою м. Виноградів, вул. Івана Франка, 15 на суму 279,8 тис. грн.

Начальник відділу
охорони  здоров’я райдержадміністрації                               Л.С. Королевич

Print Friendly, PDF & Email