12 лютого голова Виноградівської районної ради Віталій Любка провів нараду з керівниками дитячих садочків, засновником яких є районна рада.

У нараді взяли участь завідувачі Пушкінського, Буківського, Новосільського і Теківського закладів дошкільної освіти Виноградівської районної ради, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення районної ради Тетяна Василькун, спеціаліст-бухгалтер управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Маріанна Зевді.

Присутні обговорили план фінансування та кошториси на утримання цих закладів у 2019 році.

На сьогодні у районному бюджеті на 2019 рік закладене фінансування на заробітну плату та енергоносії, інформувала Маріанна Зевді. Натомість на закупівлю предметів, матеріалів, обладнання чи інвентарю на перше півріччя передбачено тільки 6 тис.грн.  Відтак керівник районної ради зазначив, що для шести садочків, адже районна рада є засновником ще двох садків у селищі  Королево, для нормальної роботи цих коштів недостатньо.

Окрім того, завідувачі доповіли, що за рішенням сесії районної ради заклади були перейменовані відповідно до чинного законодавства та зареєстровані нові статути.

У підсумку наради щодо подальшої роботи садочків голова ради дав відповідні доручення.

Виноградівська районна рада

 

Print Friendly, PDF & Email