Цього тижня голова Виноградівської районної ради Віталій Любка відвідав амбулаторію та фельдшерсько-акушерський пункт, розташовані на території Великоком’ятівської сільської ради.

У рамках робочої поїздки керівник районної ради за участі районного депутата Надії Копчі та головного лікаря КНП «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Агати Гал оглянули приміщення закладів та поспілкувалися з медиками.

Наразі в обох будівлях є проблеми з покрівлею, що протікає. Також є потреба у проведенні поточних ремонтів, у ФАПі,  зокрема, необхідно облаштувати систему водопостачання та водовідведення, яка наразі взагалі відсутня. Тому голова ради дав відповідні доручення щодо розробки технічної документації для ремонту даху та здійснення необхідних заходів з покращення матеріально-технічного забезпечення.

Окрім того, завідувач амбулаторії Ірина Гульпа розповіла про роботу установи, забезпечення медпрепаратами та обладнанням. На сьогодні, до слова, лікарі практично по-максимуму виконали підписну кампанію та уклали угоди з місцевими жителями.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email