15 лютого 2019 року на площі Миру у місті Виноградові відбулись урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ої річниці виведення військ з Афганістану.

Участь у них взяли керівники району та міста, учасники бойових дій, військовослужбовці, місцеві жителі.

До присутніх з промовою звернулись представники влади, голова районної спілки ветеранів Афганістану Олександр Палош, районний військовий комісар Сергій Зейкан.

Зокрема у виступах вони зазначили, що після 15 лютого 1989 року – українські родини зітхнули з полегшенням, батьки перестали жити під гнітом того, що їхні діти можуть стати жертвами чужої війни. Адже це була старша за своїми втратами війна й багато наших земляків не повернулося до рідної домівки. Сьогодні ми також з нетерпінням чекаємо миру…

Учасникам бойових дій були вручені грамоти та нагороди. Так за активну громадську позицію та з нагоди 30-ої річниці виведення військ з Афганістану керівник виконавчого апарату ради Єлизавета Арвай вручила грамоти районної ради Григорію Клименку, Михайлу Шандалію, Андрію Філею, Михайлу Фурику.

Пам’ять загиблих воїнів присутні вшанували хвилиною мовчання. На звершення заходу керівники району, міста, установ, військові та ветарни поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам.

Виноградівська районна рада

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email