27 лютого голова Виноградівської районної ради Віталій Любка відвідав амбулаторію загальної практики сімейної медицини села Олешник.

Керівник районної ради разом з головним лікарем КНП «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Агатою Гал оглянули медичні кабінети, поспілкувалися з медиками, також відвідали відремонтовану котельню.

У минулому році під час вивчення питання щодо підготовки медичних закладів до опалювального періоду та візиту до амбулаторії, керівник ради зауважив на застарілій системі опалення, через яку зокрема в приміщеннях медустанови було прохолодно. Наразі медики амбулаторії працюють в зовсім інших температурних умовах. У липні 2018 року на капітальний ремонт системи опалення Олешницької амбулаторії зі супровідними роботами з районного бюджету було виділено 400 тис.грн. Тож був встановлений новий котел, замінені радіатори тощо. Завідувач амбулаторії  Олександр Івасенко щодо цього зазначив на суттєвій економії на енергоносіях − до 400 кубів в місяць газу в порівняні зі старими показниками. Лікар також наголосив на відсутності комп’ютерної технічки в амбулаторії та розповів, що вже виконав «план» стосовно підписання декларацій з пацієнтами, адже на сьогодні уклав максимальну кількість угод з жителями села.

Під час огляду кабінетів амбулаторії, керівник району підіймав питання  забезпеченості медичним приладдям та  медичними препаратами закладу. Так потребують поточного ремонту фізіотерапевтичний кабінет, коридор амбулаторії, де необхідно замінити старі вікна та двері тощо.

Виноградівська районна рада

 

Print Friendly, PDF & Email