З 1 січня 2019 року розпочався черговий етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік. Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, в тому числі і депутати Виноградівської районної ради Закарпатської області, інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Також повідомляємо, що за порушення законодавства передбачено адміністративну і кримінальну відповідальність, зокрема:

– згідно ст. 366¹ Кримінального кодексу України, подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України “Про запобігання корупції”, або умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації – караються штрафом від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років;

-несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ч.1 ст. 172-6 КУпАП), карається накладенням штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Для отримання більш детальної інформації щодо порядку заповнення Декларації ви можете звернутися до начальника відділу юридичного  забезпечення (каб.45), або  за  тел. (031 43) 2 41 11.

Print Friendly, PDF & Email