У К Р А Ї Н А
ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
________________ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

Про надання дозволу на передачу частини приміщення в орендне користування         П Р О Е К Т

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Виноградівського району, за результатами робочої наради при голові районної ради від 25.01.2019 р., з метою забезпечення населення на території Новоселицької сільської ради аптечними послугами, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Надати дозвіл на передачу в орендне користування частину приміщення (інв.№8) в будівлі АЗПСМ с.Новоселиця за адресою: с.Новоселиця вул. Шевченка,55, площею до 4 м.кв., з метою розміщення аптечного пункту ІІ категорії.

2.Враховуючи  значне віддалення  АЗПСМ с.Новоселиця  від районного центру та невелику кількість населення населеного пункту, який буде обслуговувати аптечний кіоск, встановити орендну плату за користування орендованим приміщенням у розмірі 5 відсотків від ринкової вартості об’єкту.

3.Відділу з питань приватизації майна в районі та конкурсній комісії з проведення конкурсів на укладення договорів оренди комунального майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Виноградівського району провести необхідні заходи з передачі приміщень в орендне користування.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва (Албок Е.Е.).

 

Голова районної ради                                                                           В.В.Любка

м.Виноградів, _ __________ 2019 року
№ ___

Print Friendly, PDF & Email