У К Р А Ї Н А
ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
________________ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

Про надання дозволу управлінню освіти,                                  ПРОЕКТ
молоді та спорту Виноградівської районної
державної адміністрації на списання
основного засобу 

Відповідно до статті 43 Закону  України «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», пункту 11 «Положення про порядок списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Виноградівського району», затвердженого рішенням районної ради від 18.12.2012р. №267, розглянувши клопотання управління освіти, молоді та спорту Виноградівської районної державної адміністрації від 05.09.2018р. №01-08/765, поданого заявником акту обстеження будинку (споруди) від 29.05.2018р., районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Дозволити  управлінню освіти, молоді та спорту Виноградівської районної державної адміністрації списати будівлю стрілецького тиру  Королівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 за адресою: селище Королево, вул.Тисова,4 загальною площею 87,86 м.кв., залишковою балансовою вартістю 18,4 тис.грн., що є фізично зношеною, аварійною та не підлягає відновленню.

2.Управлінню освіти, молоді та спорту Виноградівської районної державної адміністрації при списанні основного засобу керуватись «Положенням про порядок списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Виноградівського району», затвердженого рішенням районної ради від 18.12.2012р. №267.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва (Албок Е.Е.).

 

Голова районної ради                                                                                      В.В.Любка

м.Виноградів, _________ 2019 р.
№ ______

Print Friendly, PDF & Email