У К Р А Ї Н А
ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
________________ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

Про хід виконання  Програми розвитку футболу у Виноградівському районі   на 2016-2020 роки                П Р О Е К Т

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 5 Порядку звітування по виконанню районних цільових програм затвердженого рішенням сьомої сесії районної ради сьомого скликання  від 28.10.2016р. № 190, та заслухавши інформацію управління освіти, молоді та спорту  районної державної адміністрації, районна рада

В И Р І Ш И Л А : 

Взяти до відома інформацію управління освіти, молоді та спорту  районної державної адміністрації про хід виконання Програми розвитку футболу у Виноградівському районі на 2016-2020 роки  (додається).

Голова районної ради                                                                          В.В. Любка  

 м.Виноградів, _______   2019 року
№ ___

 

З В І Т
про хід виконання    Програми розвитку футболу у Виноградівському районі
на 2016-2020 роки
за  2018 рік

Програма розвитку футболу у Виноградівському районі на 2016-2020 роки  затверджена рішенням сесії районної ради  від 15.01.2016 року № 71.

Основним завданням  Програми є створення необхідних умов для подальшого розвитку футболу в районі, сприяння підтримки  дитячо-юнацького, аматорського, ветеранського, жіночого футболу та вдосконалення матеріально-технічної бази.

В навчальних закладах району  проведено загальношкільні, місцеві, районні  змагання серед учнів загальноосвітніх шкіл, а саме: першість району серед команд загальноосвітніх шкіл,  змагання з футболу на призи клубу “Шкіряний м’яч”. Збірні команди брали  участь в обласних змаганнях передбачених календарним планом. З метою відзначення визначних дат в місцях масового відпочинку громадян систематично проводилися спортивно-масові заходи з різних видів спорту  в тому числі з футболу До значних районних заходів слід віднести проведення  спортивно-масових  заходів  з нагоди  відзначення Дня Українського футболу.  Участь в  чемпіонаті та першості області серед аматорських команд. В першості району з футболу брало участь 6 дорослих та 6 юнацьких сільських та селищних команд. В районі діють наступні фізкультурно-спортивні організації: районна федерація футболу футбольний клуб “Севлюш”. В районі  нараховується  4-стадіони та 30 футбольних полів.

У  2018 році на потреби районної федерації футболу з бюджету виділено 400 тис. грн.

Результатом виконання заходів Програми є розвиток футболу в районі через створення сприятливих умов для  оздоровлення та змістовного відпочинку, покращення стану здоров’я дітей та дорослих та матеріально-технічного забезпечення сільських команд.

 

В.о.начальника управління                                                        Т.ТОДАВЧИЧ

Print Friendly, PDF & Email