У К Р А Ї Н А
ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
________________ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

Про хід виконання  Програми  розвитку фізичної культури і  спорту на 2017-2020 роки               П Р О Е К Т

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 5 Порядку звітування по виконанню районних цільових програм затвердженого рішенням сьомої сесії районної ради сьомого скликання  від 28.10.2016р. № 190, та заслухавши інформацію управління освіти, молоді та спорту  районної державної адміністрації, районна рада

В И Р І Ш И Л А :

 Взяти до відома інформацію управління освіти, молоді та спорту  районної державної адміністрації про хід виконання Програми розвитку фізичної культури  і  спорту на 2017-2020 роки (додається).

Голова районної ради                                                                          В.В. Любка  

 м.Виноградів, _______   2019 року
№ ___

З В І Т
про хід виконання  Програми  розвитку фізичної культури  і  спорту на 2017-2020 роки
за 2018 рік

Програма розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки  затверджена  рішенням сесії районної ради   від 07.08.2017 № 382. Основним завданням Програми є створення та вдосконалення необхідних умов для подальшого розвитку фізичної культури і спорту в районі  з метою: зміцнення здоров’я населення, підвищення продуктивності навчання і праці засобами фізичного виховання, фізичної культури і спорту; створення умов для розвитку регулярної рухової активності різних верств населення для зміцнення здоров’я; сприяння підвищенню фізичної підготовки населення всіх вікових категорій; організація змістовного дозвілля; профілактики правопорушень; розвитку різних видів спорту; вдосконалення системи підготовки спортивного резерву, збірних команд району та кандидатів до збірних команд області; забезпечення пріоритетного розвитку традиційних для району видів спорту; збереження і зміцнення матеріально-технічної бази; вдосконалення всіх напрямків забезпечення фізкультурно-спортивної діяльності; сприяння соціально-економічному розвитку; утвердженню авторитету в області, Україні та за її межами.

Протягом  2018 року організовано та проведено 124 спортивно-масові заходи з різних видів спорту (футбол, волейбол, баскетбол, регбі, вільна боротьба та боротьба греко-римська, важка атлетика, настільний теніс, шахи, шашки, армреслінг, пауерліфтинг, кікбоксинг, бразильський джиу-джитс) серед дітей, учнівської молоді, дорослих, ветеранів спорту, осіб з обмеженими фізичними можливостями та аматорських команд (5879 учасників).

Учні загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, збірні команди району взяли участь у 107 спортивно-масових заходах обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів (чемпіонати, першості, спартакіади, фестивалі, турніри тощо) – 5492 учасників.

На виконання заходів Програми протягом 2018 року відділом молоді та спорту  використано 478 тис.679 грн., з яких  на компенсаційні виплати на харчування учасників змагань – 374 тис.618 грн., придбання товарів і послуг – 91 тис. 770 грн.

Очікуваним результатом Програми стало те, Виноградівський  район за підсумками  роботи спортивної галузі  декілька років поспіль посідає одне з призових місць, дитячо-юнацька спортивна школа відділу освіти у 2018 році за рейтинговими показниками серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл області посіла І місце.

 

В.о.начальника управління                                                            Т.ТОДАВЧИЧ

Print Friendly, PDF & Email