Незабаром Чорнотисівська сільська рада буде знаходитися за новою адресою: по вулиці Шевченка, 9.

Відтак 10 травня голова Виноградівської районної ради Віталій Любка відвідав з робочим візитом село Чорнотисів. З головою села Миколою Талі керівник ради оглянув приміщення колишньої аптеки, будівля якої довгий час пустувала. Саме тут вже розпочалися ремонтні роботи й в подальшому працюватиме сільська рада. З очільником населеного пункту голова ради обговорив питання проведення робіт, їхнє фінансування, адже своїх коштів у сільської ради недостатньо. Тож у районну раду надійшло клопотання про виділення з районного бюджету необхідних коштів для проведення поточного ремонту.

До сих пір сільська рада перебувала в будівлі, збудованій колгоспом, й мала укладений догорів оренди. Втім, приміщення викупили місцеві підприємці, які й звернулися нещодавно до сільського голови з листом про необхідність виселення. Отже, за відсутності фінансування, сільська рада опиниться на вулиці.

Віталій Любка відзначив, що у селі потрібно зберегти сільську раду. Тому наразі треба докласти зусиль, аби адмінбудинок в стислі терміни запрацював на новому місці. Також, відзначив голова ради, у підсумку сільська рада нарешті перебуватиме у власній будівлі, адже аптека згодом перейде у комунальну власність села.

Також керівник ради побував в амбулаторії та дитячому садку, поспілкувався з колективами установ. Зокрема медики наголосили на позитивах проведення медичної реформи. До слова, у медзакладі в квітні провели капітальний ремонт, тому медпрацівники тепер прийматимуть пацієнтів в оновлених приміщеннях. Натомість у дитячому садку готуються до відкриття нової групи, яку розмістили на мансардному поверсі, коштом меценатів за сприяння сільського голови. Завідувач Світлана Фірко зазначила, що це дасть можливість прийняти ще 25 діток. На сьогодні садок відвідують 78 дошкільнят.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email