17 травня голова Виноградівської районної ради Віталій Любка відвідав з робочим візитом село Пушкіно.

Спільно з головою бюджетної комісії Еденом Албоком, депутатом районної ради Петром Бобиничем, за участю голови села Василя Вегеша, вони відвідали школу, дитячий садок та амбулаторію в населеному пункті, поспілкувалися з керівниками закладів та колективами, ознайомилися з нагальними питаннями.

Так усі установи працюють у старих будівлях й проблемних питань в кожній з них виявилося чимало – від необхідності заміни старих вікон, підлоги та дверей, до перекриття даху, який протікає або провалюється. Зокрема у дитячому садочку потрібний ремонт внутрішніх приміщень, фасаду, не функціонує каналізація, а працівники харчоблоку з нетерпінням чекають на нову кухонну плиту, адже їжу тут готують на старій пічці на дровах. У квітні рішенням сесії на закупівлю плити було виділено 25 тис грн. Натомість першочерговим питанням в дошкільному закладі є ремонт даху, адже вже після візиту депутатів завідувач садку повідомила, що в одному з приміщень обвалилася стеля. У школі також є проблеми з дахом у трьох приміщеннях, а, крім того, необхідно замінити у класах підлогу, що прогнила.

З часу останнього візиту до амбулаторії керівник ради дав доручення щодо виготовлення проектно-кошторисної документації для газопостачання медичного закладу, адже теплопостачання на тоді було відсутнє. Відтак вдалося забезпечити амбулаторію теплом та вирішити наболіле впродовж кількох років питання. На часі – заміна вікон, ремонт електромережі та приміщень.

Проблем у соціальних закладах накопичилося достатньо й відповідно їхнє вирішення потребує значного фінансування, відзначили районні депутати. Втім, вже сьогодні необхідно покращувати умови для учнів та дошкільнят, пацієнтів села. Для чого будуть вжиті необхідні заходи.

 Виноградівська районна рада

 

Print Friendly, PDF & Email