Молоді люді, які втратили роботу, нерідко комплексують та зневірюються в своїх силах, інформує Виноградівська районна філія Закарпатського обласного центру зайнятості.Через нестачу практичного досвіду роботи та звичайної впевненості в своїх силах, вони часто досить довго шукають нову роботу. Але це не стосується Дар’ї Вихристюк,  колишньої працівниці ТОВ «Джентерм України», яка, на жаль, потрапила під скорочення штату працівників та стала безробітною. Перебуваючи в рядах безробітних, Дар’я виявилась надзвичайно наполегливою у пошуку роботи. Постійно намагалася працевлаштуватися: відвідувала міні-ярмарки вакансій, різноманітні семінари, тренінги, складала плани самопошуку, мала зустрічі на підприємствах, де сподівалася знайти роботу. Та вакансій, які б відповідали їй, не було. Тому спільно з фахівцями Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості  почала вивчати інші варіанти працевлаштування.  Дар’я  взяла участь в семінарі «Як розпочати свій бізнес?», пройшла профдіагностичне тестування. Після цього їй було запропоновано зайнятися підприємницькою діяльністю.

Життя – це шлях, що складається з випробувань, невдач і,…звісно, перемог. Тільки вмотивовані та сильні духом люди здатні вистояти у вирі життєвих обставин та досягти успіху. Дар’я  прагнула більше ніж успіху, мріяла заснувати власну бізнес-справу та відкрити магазин дитячого одягу, так як торгівля дитячим одягом завжди була жвавою і перспективною.

Сьогодні Дар’я Вихристюк тільки починає власний шлях підприємця, проте вже має авторитет серед жителів міста. Сама ж вона задоволена тим, що її мрія мати власну справу здійснилася та, що найголовніше – це приносить не лише моральне задоволення та стабільний прибуток, а й можливість своєю працею приносити користь людям.

Виноградівська районна філія Закарпатського
обласного центру зайнятості 

Print Friendly, PDF & Email