Підняття патріотичного духу та відповідальність за свій громадський обов’язок -саме так можна охарактеризувати прикордонну службу, яка стоїть на захисті кордонів нашої країни. Бути прикордонником – почесно та відповідально! 

Це можливість не лише отримати постійну роботу, стабільне матеріальне забезпечення, але й виконати почесну місію кожного чоловіка – бути захисником своєї домівки та держави. Так,  21 травня  2019 року у Виноградівській філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій, в якому взяли участь 10 безробітних осіб та представники прикордонної служби на чолі з начальником відділу з добору Окремого регіонального центру комплектування з місцем дислокації м. Львів – полковником Олегом  Бостаном та заступником начальника вищезазначеного відділу  Олексієм Маніком. Полковник Олег Бостан ознайомив присутніх з законодавчою базою, яка регламентує призов за контрактом у прикордонну службу, умови укладання контракту та проходження служби,  матеріальне та технічне забезпечення військовослужбовців. Наголосив, що одним з принципів проходженні служби є принцип «територіальності», тобто особа буде працювати в межах Закарпатської області.  Проінформував, що на даний час  прикордонна  служба має потребу в молодших інспекторах, водіях категорій А, В та С, кінологах, діловодах та фельдшерах. Зосередив увагу на вимогах до кандидатів на вищевказані посади, на  розмірі грошового забезпечення (яке стартує від 10 тисяч гривень) та на соціальному пакеті і гарантіях, які надаються при підписанні контракту.  Запропонував присутнім особам призовного віку підписати контракт, служба за яким буде враховано у строк строкової військової служби.

Великою та одночасно дуже приємною несподіванкою стало вручення грамоти, в присутності всього колективу Філії,  від Окремого регіонального центру комплектування Державної прикордонної України директору Виноградівської районної філії – Наталії Фалес  за плідну співпрацю у сприянні добору кадрів на військову службу за контрактом та укомплектуванні наявних вакансій.

В свою чергу директор Філії Наталія ФАЛЕС подякувала керівництву Окремого регіонального центру комплектування – Олегу БОСТАНУ та Сергію МАНІКУ  за активну участь,    професійну та  злагоджену організацію  при проведенні спільних масових заходів,  і висловила побажання,  щоб така співпраця і подальшому приносила тільки позитивний результат.

Виноградівська районна філія Закарпатського
обласного центру зайнятості 

 

Print Friendly, PDF & Email