27 травня 2019 року голова Виноградівської районної ради Віталій Любка разом з начальником райавтодор Богданом Сичем з робочим візитом відвідали села Новоселиця і Хижа.

Новоселицький сільський голова Петро Таркані показав, що стихійне лихо, визване проливними дощами, спричинило руйнування транспортної інфраструктури, яка і так знаходилася у поганому стані. Голова села повідомив, що мешканці села найбільш критичні ділянки самостійно усунули. Віталій Любка зазначив, що необхідно в найкоротший термін вирішити питання з видом робіт, які потрібно провести для відновлення доріг. Богдан Сич додав як тільки будуть сприятливі умови, то все необхідне обладнання та техніка для ремонту доріг будуть доставлені та розпочнуться роботи для вирішення даного питання.

Разом з Хижанським сільським головою Іваном Гайдуком відвідати дитячий садочок села Хижа. Тож під час свого візиту керівник ради ознайомився з діяльністю закладу та проблемними питаннями.
Поспілкувавшись з працівниками закладу було обговорено ряд проблем, а саме: стан стін садочка потребують ремонту, на них наявні тріщини та обвали штукатурки, відсутність водостічної системи з даху. Натомість через відсутність водостоків підтоплюється будівля та руйнуються стіни.

Print Friendly, PDF & Email