Цими днями у виставковому залі «Імпасто», що у Виноградові, відбулося відкриття виставки «Збережена самобутність», на якій було представлено широке різноманіття ткацьких робіт народних майстринь «волоського» села Черна.
На святі були присутні голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, Чернянський сільський голова Михайло Чонка, директор міського будинку культури Святослав Гал та інші.

На виставці вперше представлені експонати народного мистецтва з приватних колекцій сім’ї Івашко В.В., Тотар Т.О., фонду сільського музею-майстерні, роботи народних майстринь Івашко А.І., Баник М.І., Густі Т.І., Громовчук М.І., Лемак М.М., Плиска М.О., Росоха І.І., Чонка І.А. Усі роботи представляють невичерпне джерело своєрідності і самобутності українського Закарпаття. 

Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка подякував за організацію такої виставки, що неабияк сприяє у збереженні і відновленні традицій і культури нашого району. Також за активну громадську позицію, збереження культурних традицій краю, особистий вагомий внесок у розвиток територіальної громади села Черна керівник ради вручив нагороду завідувачу музею-майстерні ткацтва Василю Івашку.

Виставку можна буде відвідати до кінця червня.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email