Про стан забезпечення правопорядку в населених пунктах району говорили на нараді, яка відбулася цього тижня у великому залі засідань районної ради.

У ній взяли участь голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, його заступник Адальберт Сверенко, начальник Виноградівського відділення поліції Мирон Черничко, начальник сектору превенції відділення поліції Ігор Бігорі, сільські голови району.

Відтак присутні розглянули питання співпраці органів місцевого самоврядування з правоохоронцями щодо зменшення криміногенної ситуації, обговорили реагування правоохоронців на звернення громадян, розкриття кримінальних справ тощо.

Очільники населених пунктів відмітили належну роботу дільничних інспекторів, своєчасне реагування на заяви та повідомлення про правопорушення та події. Наголосили  на великому навантаженні на правоохоронців. Адже до території обслуговування одного дільничного припадає подеколи до восьми населених пунктів.

Також сільські голови інформували про проблемні питання – це зокрема збільшення випадків керування автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння, розпивання дітьми алкогольних напоїв тощо.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email