У К Р А Ї Н А
ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
________________ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

Про передачу комплексу будівель Палацу Перені у власність територіальної громади міста Виноградів         П Р О Е К Т

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України  «Про охорону культурної спадщини», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», розглянувши рішення Виноградівської міської ради від 23.05.2019р. №808, клопотання Виноградівської міської ради від 27.05.2019р. № 02 -24/821, з метою належного утримання, відновлення та збереження автентичності пам’ятки архітектури, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.   Передати із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Виноградівського району у комунальну власність територіальної громади міста Виноградів у особі Виноградівської міської ради пам’ятку архітектури національного значення 15-18 століття – комплекс будівель Палацу Перені  за адресою: м.Виноградів вул.Копанська,10 з умовою використання у відповідності до вимог чинного законодавства України щодо охорони культурної спадщини.

2.Виноградівській міській раді утворити комісію та провести необхідні заходи з приймання-передачі об’єкту.

3.Рекомендувати Виноградівській міській раді закріпити комплекс будівель Палацу Перені на праві оперативного управління  за управлінням освіти, молоді та спорту Виноградівської районної державної адміністрації.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва (Албок Е.Е.).

 

Голова районної ради                                                                           В.В.Любка     

м.Виноградів, _ __________ 2019 року
№ ___

Print Friendly, PDF & Email