У К Р А Ї Н А
ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
________________ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

Про надання згоди на проведення реконструкції існуючих приміщень під розміщення лікарняної  лабораторії         П Р О Е К Т  

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції комісії районної ради, викладені у акті обстеження ефективності використання майна спільної власності територіальних громад району від 10.10.2018 р., розглянувши клопотання релігійної громади Святого Духа м.Виноградів» від 18 грудня 2018 року, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Надати згоду на проведення реконструкції існуючих приміщень, (позиції № 1-5 згідно інвентарної справи загальною площею 157,3 м.кв.), бувшої котельні в будівлі хірургічного відділення Виноградівської районної лікарні за адресою: м.Виноградів, вул. Лікарняна,13 під розміщення лабораторії.

2.Районній лікарні (балансоутримувачу) замовити проектно-кошторисну документацію та виконання будівельно-монтажних робіт по проведенню реконструкції існуючих приміщень бувшої котельні під розміщення лабораторії.

3.Дозволити, після завершення будівництва з реконструкції та переведення лікарняної лабораторії у реконструйовані приміщення, списати з балансу стару будівлю лабораторії.

4.Визнати таким, що втратило чинність, рішення Виноградівської районної ради «Про розгляд клопотання релігійної громади Святого Духа м.Виноградів» від 22 червня 2015 року № 549.

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва (Албок Е.Е.).

 

Голова районної ради                                                                           В.В.Любка

 м.Виноградів, ___ _______ 2019 року
№ ___

Print Friendly, PDF & Email