У К Р А Ї Н А
ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
________________ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я 

Про реалізацію на території                                                                     ПРОЕКТ
Виноградівського району грантового
проекту транскордонного співробітництва
Польща – Білорусь – Україна 2014-2020
 «Карпатська академія спадщини
 виноробства»

Відповідно до статей 43, 47, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про транскордонне співробітництво» з метою збереження та популяризації карпатських традицій виноградарства та виноробства як частини культури та історії регіону, зміцнення культурних зв’язків та співпраці між українською та польською частинами Карпатського регіону, покращення іміджу та привабливості Карпат як винний регіон, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти участь у грантовій програмі транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020 щодо сприяння розвитку місцевої культури та історії.
  2. Дати згоду на отримання гранту від Спільного органу управління Міністерства інвестицій та економічного розвитку республіки Польщі (далі – СОУ) для фінансування грантового проекту «Карпатська академія спадщини виноробства».
  3. Укласти з СОУ грантову угоду проекту «Карпатська академія спадщини виноробства», яка сприятиме місцевій культурі та збереженню історичної спадщини (HERITAGE).
  4. Уповноважити голову Виноградівської районної ради Любка Віталія Володимировича підписати від імені Виноградівської районної ради грантову та партнерську угоди на умовах, викладених в угоді та усі документи, необхідні для реалізації проекту і брати участь у всіх організаційних та інших заходах.
  5. Затвердити Програму з реалізації на території Виноградівського району проекту транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020 «Карпатська академія спадщини виноробства» на 2019-2020 роки (додається).
  6. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Варга В.П.) забезпечити фінансування зазначеної Програми в межах видатків, передбачених районними бюджетами на відповідні роки.
  7. Координацію роботи по виконанню цього рішення покласти на заступника голови районної ради Сверенка А.А..
  8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Виноградівської районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва.

Голова районної ради                                                                             В.В. Любка

м.Виноградів, _________ 2019 року
№_____

Print Friendly, PDF & Email