У соціальній мережі Фейсбук систематично лунають звинувачення на адресу Виноградівської районної ради та депутатського корпусу від «активіста» Сергія Волошина та депутата міської ради Еліси Сідей. Зокрема нещодавно вони звинуватили районну раду у бездіяльності щодо непроведення ремонту дороги вул Лейзамана, що у Виноградові.

По даній інформації, викладеній у відео та інших постах в мережі стосовно ремонту цієї дороги, повідомляємо, що вона не відповідає дійсності. Таким чином вчергове жителів міста та району вводять в оману та поширюють завідомо неправдиву інформацію про діяльність районної ради. Адже про балансоутримувачів доріг гр.Сідей отримала вичерпану інформацію. Втім, попри це, роботу районного представницького органу продовжують дискредитувати.

5 червня 2019 року депутат Виноградівської міської ради Еліса Сідей звернулася до районної ради з запитом на отримання публічної інформації, в якому вона просить проінформувати про дороги, які перебувають у підпорядкуванні міста, району та області. Зважаючи на те, що Виноградівська районна рада не є розпорядником зазначеної інформації, згідно з вимогами статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації», цей запит був переправлений належним розпорядникам з одночасним повідомленням про це запитувача.

Отож, 12 червня 2019 року Виноградівська районна державна адміністрація надала депутату відповідь, в якій чітко вказано до чиєї компетенції належить ремонт дороги по вул.Лейзмана. Цитуємо: «…Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації 02.01.2018 року № 2 «Про перелік автомобільних доріг загального користування місцевого значення та визначення замовників робіт та послуг з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення» до управління райдержадміністрації, на території м.Виноградів, належить ділянка автомобільної дороги місцевого значення Виноградів-Дротинці-Фанчиково (від перехрестя вул Станційна по вул Тюльпанів та вул Лейзмана)…»

Відтак районна рада вкотре наголошує, що спростування недостовірної та неправдивої інформації щодо діяльності депутатського корпусу та районної ради буде вирішуватися у правовому полі. Крім того, вбачаємо, що паплюження роботи ради стало для згаданих осіб бажаною тенденцією. Адже, нагадаємо, нещодавно у районній раді відбулося засідання Президії щодо освітніх питань, на якому йшлося також про поширення в соціальній мережі негативних матеріалів від цих «активістів» з неправдивою та недостовірною інформацією про роботу депутатського корпусу райради. Проте, незважаючи на запрошення, ні Сергія Волошина, ні Еліси Сідей не було на засіданні, аби прокоментувати такі дії.

Відділ інформаційно-технічного забезпечення та
зв’язків з громадськістю

Print Friendly, PDF & Email