5 липня у районному відділенні поліції відбулися урочистості з нагоди Дня Національної поліції України. Участь у заході взяли керівники району та міста.

Насамперед особовий склад привітав начальник  Виноградівського відділення поліції Берегівського відділу поліції Мирон Черничко, який побажав їм міцного здоров’я, щастя та добробуту.

Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – забезпечувати правопорядок і спокій у нашому районі, що вимагає від кожного з Вас високого професіоналізму та зразкової дисципліни, − зазначив у вітальному слові заступник голови районної ради Адальберт Сверенко, який також подякував правоохоронцям за службу та побажав, аби зусилля працівників поліції були винагородженні повагою і довірою жителів району.

Кращі правоохоронці з нагоди професійного свята були відзначені грамотами та подяками.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий внесок у виконання завдань з охорони прав і свобод людини грамотами районної ради були нагороджені:

-інспектор сектору реагування патрульної поліції №2 Виноградівського відділення поліції, капітан поліції Михайло Білак,

-старший слідчий слідчого відділення Виноградівського відділення поліції, старший лейтенант поліції Сергій Бобик,

-оперуповноважений сектору кримінальної поліції Виноградівського відділення поліції, старший лейтенант поліції Марк Сопко,

-старший дільничний офіцер поліції сектору превенції Виноградівського відділення поліції, майор поліції Юрій Ціпкало.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email