Сьогодні, 10 липня 2019 року, мало відбутися чергове засідання тридцять першої сесії Виноградівської районної ради. Однак, зважаючи на відсутність очільника Виноградівської райдержадміністрації, було прийнято рішення про його скасування.

Керівника РДА немає близько двох тижнів, також перебуває на лікарняному начальник фінансового управління райдержадміністрації. Зокрема листом від 09.07.2019 №03-09/1792 Виноградівська районна державна адміністрація інформувала, що в.о. голови РДА Натілії Костелеби-Веремчук не буде на сесії, адже вона «на даний час не виконує надані законом повноваження у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності». Зі слів заступника голови райдержадміністрації Єви Данич, на неї також не покладені обов’язки голови Виноградівської РДА.

На сьогодні депутати ради вбачають недоцільним проводити сесію, адже прийняті рішення не будуть реалізовані, у тому числі зміни до районного бюджету. Адже відповідно до чинного законодавства та делегованих повноважень, рішення має виконувати райдержадміністрація. Також Виноградівська райдержадміністрація є суб’єктом подання майже усіх питань, винесених на сесійне засідання.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email