1 серпня 2019 року голова районної ради Віталій Любка в актовому залі Виноградівської районної лікарні зустрівся з колективом  районної лікарні, де працівників Виноградівської районної лікарні повідомлено про реорганізацію закладу та ознайомлено з розпорядженням голови районної ради.

Як зазначив Віталій Любка  в Україні на даний час триває перетворення закладів вторинної і третинної ланки галузі охорони здоров’я і цей процес, як і медична реформа в цілому, − незворотні. Тож  на тридцять першому пленарному засіданні  районної ради Виноградівська районна рада вступила в права засновника та прийняла рішення про реорганізацію шляхом перетворення Виноградівської районної лікарні в комунальне некомерційне підприємство Виноградівська районна лікарня.

Головою комісії з реорганізації призначено депутата районної ради, голову постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я, завідувача хірургічного відділення районної лікарні –  Олександра Милюкова.

Віталій Любка наголосив, що буде забезпечено дотримання соціально-правових гарантій працівників Виноградівської районної лікарні у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством України.

Цього ж дня комісія з реорганізації шляхом перетворення Виноградівської районної лікарні провела перше засідання по  вирішенню організаційних питань.

Print Friendly, PDF & Email