Важливим етапом у процесі пошуку роботи є співбесіда з роботодавцем, адже уміння показати себе, справити гарне враження, презентувати свої особистісні та професійні якості – запорука вдалого працевлаштування та майбутнього успіху. З цією метою сьогодні у Виноградівській районній  філії Закарпатського ОЦЗ проведено семінар “Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем” за участю 16 безробітних. Слухачів було ознайомлено з особливостями працевлаштування в сучасних умовах і необхідністю чітко усвідомлювати:

  • Яку саме роботу вони намагаються шукати?
  • Де саме знаходиться ця робота?
  • Що необхідно зробити для працевлаштування?

Учасники семінару взяли участь у обговоренні головних правил співбесіди, професійних та особистих якостей, які оцінює в нас роботодавець, переліку запитань до роботодавця.

Виконуючи вправу «Самопрезентація», слухачі обмінювались досвідом пошуку роботи, аналізували позитивні і негативні особливості своєї поведінки під час співбесіди, усвідомлювали свої сильні й слабкі сторони.

На завершення учасники семінару ділились враженнями, обговорювали головні правила співбесіди, висловлювали свої думки, ділились досвідом і враженнями.

 

Директор                                                                                                Н.Фалес

Print Friendly, PDF & Email