Відповідне звернення депутати Виноградівської районної ради підтримали на сесійному засіданні 26 липня. Його вирішили адресувати Закарпатській ОДА та Службі автомобільних доріг області.

У тексті звернення наголошується, що внаслідок обмеження руху великогабаритного транспорту на території Берегівського району, перевізникам запропонували об’їзд через Виноградівщину та Іршавщину. Тож на дорогах Виноградівщини транспортний потік автомобілів великої вантажопідйомності збільшився в рази. Зокрема інтенсивний трафік вантажівок, що курсують до контрольно-пропускного пункту «Дяково» через с.Сільце, що призводить до ямковості та деформацій автомобільних доріг загального користування. Окрім того, через велику кількість вантажних автомобілів піддається руйнації автомобільний міст через річку Боржава у с. Великі Ком’яти.

Внаслідок щорічних підтоплень та постійних навантажень великовагового транспорту міст у с. Великі Ком’яти зазнає постійного пошкодження, що є загрозою приведення його до непридатного стану. Дана ситуація є небезпечною, адже створює загрозу для життя людей. Також від постійного потоку важковагового транспорту зазнає пошкоджень інфраструктура села − житлові будинки та дорожнє покриття, яке в населеному пункті було капітально відремонтоване у 2017 році, − йдеться у зверненні.

Варто відзначити, що через руйнування комунальних вулиць Чкалова, Комунальної, якими прямують вантажівки, загострилася ситуація також у місті Виноградів. У зв’язку з цим в районному центрі неодноразово проходили акції з перекривання доріг.

Аби розв’язати проблему в цілому та зняти соціальну напругу у Виноградівському районі, депутати пропонують розробити і погодити нові схеми організації дорожнього руху великовагових вантажних автомобілів територією міста та району.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email