Урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України та 28-ої річниці незалежності України відбулися у Виноградові біля Будинку влади 23 серпня.

Участь у заході взяли керівники району та міста, працівники установ та організацій, правоохоронних органів, учнівська молодь та місцеві жителі.

Святкування розпочалися з покладання квітів до пам’ятника Кобзареві, учасникам АТО. Після чого було урочисто піднято Державний Прапор України.

Як зазначив у вітальному слові голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, сьогодні наша держава переживає найскладніші часи своєї незалежності − на сході країни ведеться боротьба за цілісність та мир незалежної України. Тому керівник ради подякував нашим Героям-захисникам, які бережуть наш спокій, батькам, що виховали воїнів-патріотів.

Сьогодні бажаю одного, щоб над нашою країною завжди було мирне небо. Вірю, що ми переможемо і спільними зусиллями розбудуємо нашу рідну Україну! – зазначив Віталій Любка.

Учасники заходу долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання та вшанували світлу пам’ять всіх борців за незалежність та територіальну цілісність України.

З нагоди державних свят грамотами Закарпатської обласної ради за особливі досягнення в професійній діяльності нагороджені: директор Виноградівської гімназії Людмила Дорогі, лікар-терапевт районної лікарні Генріетта Сігеті, Дротинський сільський голова Михайло Ярема. Кращі працівники установ району відзначені грамотами районної ради.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email