30 серпня у міському будинку культури відбулася щорічна конференція педагогічних працівників, на якій традиційно перед початком нового навчального року педагоги підсумовують роботу освітньої галузі за минулий рік та визначають основні завдання освіти району.

На засіданні були присутні директори закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, міжшкільних навчально-виробничих комбінатів, заступники директорів з навчально-виховної роботи, голови профспілкових комітетів закладів освіти, працівники управління освіти.

З початком нового навчального року педагогів привітав начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Юрій Свищо. Також до слова був запрошений голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, який побажав вчителям миру, добра, успішної творчої праці для виховання молодого покоління.

У своєму виступі керівник ради відзначив хорошу динаміку у фінансуванні освітньої сфери району. Також він подякував за активну співпрацю профспілці працівників освіти району.

Окрім того, на конференції урочисто відзначили учнів, які здобули перемогу в ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, ІІІ (всеукраїнському) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук та педагогів, які їх підготували. Зокрема Юрій Свищо зазначив, що депутатський корпус районної ради затвердив Програму «Обдаровані діти», аби була можливість фінансово стимулювати талановитих діток. Однак грошову винагороду отримають не лише учні, а й їхні педагоги.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email