Відповідне рішення депутати Виноградівської районної ради прийняли на позачерговому сесійному засіданні 6 вересня. За нього одноголосно проголосували представники усіх фракцій районної ради.

Листом Виноградівської РДА за підписом в.о. голови райдержадміністрації Наталії Костелеби-Веремчук від 06.09.2019 року, районна рада була повідомлена про припинення діяльності управління освіти, молоді та спорту у Виноградівському районі шляхом ліквідації. Таким чином метою новоствореної установи буде здійснення управління закладами освіти спільної комунальної власності територіальних громад району, засновником яких є Виноградівська районна рада.

Тимчасово виконуючим обов’язків директора Центру призначили депутата районної ради Копчу Надію Андріївну, якій доручили подати необхідні документи для державної реєстрації комунальної установи та здійснити інші організаційні заходи, спрямовані на забезпечення діяльності комунальної установи. Також депутати затвердили Положення про конкурсний відбір на посаду директора установи, структуру та його чисельність.

Окрім того, на сесійному засіданні депутати вирішили направити звернення щодо збереження Виноградівського району як самостійної адміністративно-територіальної одиниці в межах Закарпатської області при проведенні реформи децентралізації. Звернення адресували Верховній Раді України, народному депутатові за виборчим округом № 73 Владіславу Поляку, Закарпатській ОДА та Закарпатській обласній раді.

Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка подякував депутатам за конструктивну роботу задля розвитку та збереження нашого району.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email