Перед фахівцями державної служби зайнятості завжди актуальним є питання – яким чином найбільш ефективно задовольнити сподівання та потреби тих, хто звертається за допомогою. Для цього не можна стояти на місці, необхідно рухатися вперед, постійно впроваджувати нові форми та методи роботи.

Рушійною частиною інноваційного розвитку служби зайнятості є сучасні методи пошуку та підбору персоналу хедхантинг та рекрутинг, вміння вести переговори, креативність та гнучкість у вирішенні поставлених завдань, розуміння світових тенденцій та трендів у пошуку працівників, здійснення постійного моніторингу і аналізу вакансій в базі даних Єдиної інформаційно-аналітичної системи та інших джерелах, що максимально сприятиме задоволенню потреб роботодавців у кваліфікованих кадрах. Рекру́тинг (від фр. Recruit — «набирати», «вербувати») — підбір персоналу в штат компанії, або під замовлення клієнта.

Робота фахівців Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості націлена на налагодження співпраці з головними партнерами служби зайнятості – роботодавцями та формування єдиної бази вакансій на підставі відомостей безпосередньо від працедавців, аналізу інформації з друкованих засобів масової інформації та Інтернет-ресурсів. Служба зайнятості завжди націлена на плідне співробітництво та прагне постійно втілювати і удосконалювати нові підходи підбору персоналу.

Робота рекрутера полягає не лише в підборі фахівців для підприємств, а і у пошуку роботодавців для шукачів роботи. Варто зауважити, що люди, які не перебувають на обліку, теж користуються інформацією фахівців з рекрутингу, охоче погоджуються на співбесіду з роботодавцем та успішно працевлаштовуються. З початку 2019 року за допомогою роботи методом рекрутингу Виноградівською Філією було оброблено 129 резюме, проведено 100 співбесід і успішно працевлаштовано 29 осіб.

У сучасних реаліях підприємства дійсно зацікавлені в рекрутинговій формі співпраці з центром зайнятості. По-перше, роботодавець не витрачає час на підбір кандидатів з великої кількості бажаючих осіб. Адже попередня співбесіда за вимогами роботодавця проводиться рекрутерами. По-друге, не потрібно витрачати кошти, адже подібна послуга надається саме в центрі зайнятості на безкоштовній основі. По-третє, роботодавцю не обов’язково розміщувати свої вакансії на платних ресурсах, він може скористатися ресурсами центру зайнятості. По-четверте, наприклад, представникам малого бізнесу не обов’язково мати в штаті менеджера з підбору персоналу при умові співпраці з центром зайнятості.

Тож, якщо маєте бажання знайти собі роботу чи змінити вже існуючу, звертайтеся до Виноргадівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості  за адресою м. Виноградів, вул. Вакарова, 18,  будемо  раді Вас бачити і допомогти.

 

Рекрутер Виноградівської районної філії

Закарпатського обласного центру зайнятості                            Людмила Ловас

Print Friendly, PDF & Email