Сьогодні, 18 вересня в актовому залі Виноградівського відділення Державної служби з надзвичайних ситуацій відбулися урочистості з нагоди відзначення професійного свята – Дня рятівника.

Привітав працівників цивільного захисту та пожежної охорони в.п. голови Виноградівської районної ради Адальберт Сверенко.

У своїй промові Адальберт Сверенко подякував рятувальникам за сумлінну працю, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом.  Сьогодні, працівники з надзвичайних ситуацій району гідно виконують поставлені державою завдання та неодноразово доводили свою високу професійність.

За самовіддане виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм  кращі працівники були відзначені грамотами, це Бобіта Владислав Іванович, командир відділення ДПРЧ-6 Управління ДСНС України у Закарпатській області, старший прапорщик служби цивільного захисту, Дорчинець Іван Михайлович – пожежний –рятувальник ДПРЧ-6 Управління ДСНС України у Закарпатській області, молодший сержант служби цивільного захисту  та –Марушка Михайло Михайлович – провідний фахівець Виноградівського районного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області, старший лейтенант служби цивільного захисту.

Print Friendly, PDF & Email