Що робили люди, які досягли успіху? Чи був у них якийсь секрет, чи впливала їхня впевненість у собі на вибір діяльності, на виконання завдань ? Чи, можливо, їм просто всміхнулась доля? Мабуть, і те, і інше, бо успіх залежить і від  впевненісті у собі.

В понеділок 23 вересня у  Виноградівській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості проведено  перше засідання  новоствореного клубу «Я – успішна людина». Тема засідання “Впевнена у собі  людина – крок до успішного працевлаштування “, метою якого було  надати психологічну допомогу і забезпечити формування у безробітних правильної самооцінки, впевненості у собі, у майбутньому працевлаштуванні.

Для того, щоб допомогти учасникам в самоствердженні, досягненні успіху в житті з фахівцем Виноградівської Філії на засіданні обговорювали та навчалися піднімати  самооцінку на більш високий рівень і відчувати впевненість у собі. Те, як людина ставиться до себе, як оцінює свої здібності і яке місце відводить собі в суспільстві, впливає на її ціль в житті і на результати, яких вона хоче досягти. Учасники клубу виконували тематичні вправи, висловлювали власні почуття, ділились життєвим досвідом. Заняття пройшло у невимушеній, теплій, дружній атмосфері і довірі.

На зустрічі безробітні висловили подяку та зауважили, що проведення занять такого формату приносять користь для особистості. Також присутні визначилися на майбутнє, як працювати над собою щодо покращення настрою та виникнення у них мотивації досягнення успіху.

Print Friendly, PDF & Email