27 вересня 2019 року   голова Виноградівської районної ради  Віталій Любка, привітав з Всеукраїнським днем дошкілля працівників Теківського закладу дошкільної освіти Виноградівської районної ради та нагородив колектив  Подякою Виноградівської районної ради за сумлінне ставлення до роботи, добросовісне виконання службових обов’язків.

Як зазначив керівник району це свято дозволяє черговий раз звернути увагу на працю вихователів, без яких неможливо уявити дитинство жодного малюка.

До слова минулого року Теківський ДНЗ було передано на баланс Виноградівській районній раді  тож як зазначив керівник району Віталій Любка  рада є опікуном закладу. Рішенням тридцять першої сесії районної ради було призначено на посаду директора Теківського закладу дошкільної освіти Виноградівської районної ради Гелетей Валерію Людвіківну, яким голові районної ради Віталію Любка було делеговано укласти контракт з керівником закладу. Відповідно на цій же сесії для проведення поточних ремонтів Теківського ДНЗ було виділено кошти в сумі 199 000 грн.

Тож Віталій Любка привітав директора Теківського закладу дошкільної освіти з призначенням на посаді та побажав плідної праці, терпіння, наснаги і Божої благодаті.

Print Friendly, PDF & Email