«Обирай своє майбутнє» – саме під таким гаслом, 26 вересня 2019 року, пройшов День кар’єри у Королівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, який організувала Виноградівська районна філія Закарпатського обласного центру зайнятості.

В практиці роботи  районної Філії, це другий масштабний захід, який проведений в сільській місцевості та на території школи. Метою проведення Дня кар’єри стало інформування учнівської молоді щодо перспектив професійної самореалізації та кар’єрного зростання та надання інформації про зміни у законодавстві про зайнятість. А також важливим аспектом проведення даного заходу, було підвищення рівень орієнтації учнів у світі професій, інформувати про професійно важливі якості, властиві людям різних професій, допомогти у визначенні своїх інтересів і здібностей. Акцентування уваги на актуальних професіях, які затребувані на ринку праці та навчальних закладах, які здійснюють професійну підготовку, привернення уваги молоді до перспективних напрямків економічного розвитку району, допомога  учням самовизначитися з майбутньою професією, надання інформації незайнятим громадянам, які шукають роботу, про стан ринку праці, світ професій, можливості проходження професійного навчання, підготовки та перепідготовки чи підвищення кваліфікації. Тому,  в заході взяли участь учні 8-11-х класів Королівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Королівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2,  Хижанської ЗОШ І-ІІ ст., Чернянської  ЗОШ І-ІІ ст., Горбківської ЗОШ І-ІІ ст., Сасівської ЗОШ І-ІІІ ст., Теківської ЗОШ І-ІІІ ст., учні ВПУ №34 м. Виноградів, студенти ВДК МДУ, та безробітні особи.
           На День кар’єри завітали презентувати своє підприємство та наявні актуальні вакансії:  ПРАТ “Гроно-Текс”, ТОВ “Ортекс-ЛТД”, ТОВ “Сандерс-Виноградів”, Філія “Королівський спеціалізований кар’єр” дочірнього підприємства “Закарпатський облавтодор”, Моторвагонне депо КОРОЛЕВО РФ “Львівська залізниця” ПАТ “Українська залізниця”, Окремий регіональний центр укомплектування в Закарпатській області Державної прикордонної служби України, ТЗОВ “ОККО-РІТЕЙЛ”, Пожежна команда селища Королево, Виноградівський підрозділ Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, селищна лікарня селища Королево та Закарпатська дирекція акціонерного товариства “УКРПОШТА”.
Про можливість отримання ґрунтовної профтехнічної та вищої освіти розповіли представники Виноградівського державного коледжу МДУ, Вищого професійного училища №34 м. Виноградів.  За вагому допомогу у проведені та організації  Дня кар’єри, хочеться відзначити керівництво та студентів Вищого професійного училища №34 м. Виноградів та  Виноградівського державного коледжу МДУ, адже запорука успіху кожного заходу це ведучі, а також професійні та цікаві музичні виступи, танці та показ мод, який запам’ятався всім присутнім.

Проведений захід запам’ятався майстер-класами, які презентували вище перераховані роботодавці, так як вони не тільки на словах, а й на ділі мали можливість розповісти учасникам заходу про важливість роботи кожної установи та організації, довели важливість навчання та працевлаштування в Україні.
   Особливу подяку хочемо висловити керівництву Королівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 за допомогу в організації та проведенні даного заходу, сподіваємось на подальшу співпрацю. А також висловлюємо вдячність гостям даного заходу Сівач Ользі Миколаївні – заступнику директора Закарпатського обласного центру зайнятості та представникам місцевої влади, керівнику апарату Виноградівської райдержадміністрації Вантюх Ігору Віталійовичу і керуючій справами Виноградівської районної ради Арвай Єлизаветі Калманівні.

Print Friendly, PDF & Email