11 жовтня 2019 року на площі Миру у Виноградові відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України. Участь у них взяли голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, його заступник Адальберт Сверенко та керівник виконавчого апарату ради Єлизавета Арвай.

Керівники району та міста, установ та організацій, представники громадськості, учнівська молодь, засвідчили свою повагу захисникам, які у різні часи обороняли нашу країну. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять жителів Виноградівщини, учасників АТО − борців за волю та незалежність України. Затим до пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО відбулася церемонія покладання квітів.

За загиблими героями АТО молебень провели парох Успенського греко-католицького храму о. Мирослав та настоятель Святоуспенського храму міста Православної церкви України о. Василій.

Нагадаємо, День захисника України святкуємо 14 жовтня. Свято встановлене з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості. Крім того, дата поєднує в собі велике християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва. Також 14 жовтня традиційно відзначається як день створення Української повстанської армії. Тому поєднання цих свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги народу до них.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email