Професіографічна екскурсія – це важливий захід для молоді, який проводиться з метою розширення знань і уявлень про професії, підприємства, а також більш усвідомленого, виваженого підходу до вибору майбутньої професії.

З метою орієнтації молоді на актуальні на ринку праці професії, сьогодні, 10 жовтня 2019 року, Виноградівська районна  філія Закарпатського обласного центру зайнятості організувала професіографічну екскурсію до ТОВ “Лідер” для учнів  11-х класів В.Ком’ятської ЗОШ І-ІІІ ст. та Оноцької ЗОШ І-ІІІ ст.

У ході екскурсії директор Наталія Борбель ознайомила учнів з процесом  виготовлення жилетів, сучасним обладнанням та умовами праці спеціалістів. Слід зазначити, що під час екскурсії для учнів були створені умови, при яких вони змогли спостерігати за практичною роботою працівників безпосередньо на їхніх робочих місцях. Таке спостереження трудового процесу справило на учнів сильне враження. Також під час спостережень в молоді виникали питання, на які вони одразу отримували відповіді.

Організація таких професіографічних зустрічей формує у молоді позитивне ставлення до робітничих професій, розширює світогляд учнів та допомагає у виборі майбутнього професійного шляху,

інформує Виноградівська районна філія
Закарпатського обласного центру зайнятості

Print Friendly, PDF & Email