Професіографічна екскурсія, як одна з форм профорієнтаційної роботи, дає можливість школярам безпосередньо познайомитися з професіями, отримати багато інформації з першоджерел, поспілкуватися з фахівцями своєї справи.

З метою орієнтації майбутніх випускників загальноосвітніх шкіл на актуальні на ринку праці нашого регіону професії, фахівці Виноградівської районної  філія Закарпатського обласного центру зайнятості організовують і проводять такі заходи на підприємства нашого міста. Цього разу школярі 11-х класів  Підвиноградівської  ЗОШ  І-ІІІ ступенів та Фанчиківської  ЗОШ І-ІІІ ступенів мали можливість ознайомитись з ТОВ “Мірам”.  Підприємство виготовляє  якісне лижне взуття. Пройшовшись цехами, учні ознайомилися з процесом виготовлення взуття та умовами праці на виробництві. Цікавою була розповідь  технолог з Румунії Соріна Гуцу  про історію підприємства. Славиться ж  ТОВ “Мірам ” насамперед, виробництвом якісного лижного взуття, яке виготовляє тільки на експорт в такі країни,  як  Францію, Італію та Германію.

У ході екскурсії  молодь ознайомили з професіями, задіяними на виробництві, а саме – складальник верху взуття та швачка, вимогами до працівників, а це насамперед – вміння шити. За словами представників фабрики, цей навик ніколи в житті зайвим не буде, а служба зайнятості в свою чергу гарантує, що професія швачки є однією з найзатребуваніших у нашому  регіоні,

інформує Виноградівська районна філія
Закарпатського обласного центру зайнятості

Print Friendly, PDF & Email